Hakkımızda

Elifana Hakkında…2007’den günümüze!

Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Dr. Mehmet Kuşku’ nun önderliğinde üç çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı ve bir çocuk cerrahi uzmanı tarafından kuruldu. Geçen yıllar sadece çalışan uzman hekim ve sağlık personel sayısını arttırmadı; aynı zamanda ilk günkü heyecan ve daha iyi hizmet etme isteğimizi de arttırdı.

Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi, güçlü sağlık kadrosu, güler yüzlü çalışanları ile 1 Nisan 2007 tarihinde toplumumuzun hizmetine açılmıştır. Açıldığı ilk günden itibaren her geçen gün büyüyen ailemiz sizlerin değerli görüşleri ve önerileriyle her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Misyonumuz

Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi olarak, çocuklarımıza bilimdeki çağdaş gelişmeleri ana şefkati ve sevgisi ile sunmak; kaliteden ödün vermeden, çocuk hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek; bu sayede topluma sağlıklı bireyler kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Eskişehir ve çevresinde çocuk sağlığı ve hastalıkları dalında hizmet veren kurumlar içerisinde ilk ve en çok tercih edilen kurum olmaktır…


Bilgi Köşesi

Designed by Arda. 2018. Copyright by BoldThemes 2018. All rights reserved.