Özel Elifana Çocuk Sağlığı Merkezi Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

Poliklinik Hizmeti

Merkezimizde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı hekimlerimiz tarafından, hastalıkların teşhis ve tedavisi, sağlam çocuk kontrolleri ve aşı uygulamaları yapılmaktadır.

Acil Odası

Her türlü enjeksiyon, serum takma, pansuman, EKG, buhar verme, kulak delme, canlandırma ve diğer tıbbi müdahaleleri yapabilecek teknolojik donanıma sahip acil ünitemiz mevcuttur.

Çocuk Cerrahi

Merkezimizde, çocuk cerrahi uzmanımız tarafından muayene, sünnet ve küçük cerrahi müdahaleler uygulanabilmektedir.

Misyonumuz

Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi olarak, çocuklarımıza bilimdeki çağdaş gelişmeleri ana şefkati ve sevgisi ile sunmak; kaliteden ödün vermeden, çocuk hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek; bu sayede topluma sağlıklı bireyler kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Eskişehir ve çevresinde çocuk sağlığı ve hastalıkları dalında hizmet veren kurumlar içerisinde ilk ve en çok tercih edilen kurum olmaktır...


Eskişehir' in ilk ve tek çocuk sağlığı merkezi.. Özel Elifana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi' ne Hoşgeldiniz.

Bize ulaşmak için, lütfen İletişim sayfamızı kullanınız.

Telefonumuz 0222 - 22 111 22

Eskişehir' de ilk ve tek olmanın sorumluluğu içerisinde hizmetinizdeyiz.
Her hakkı saklıdır. Sitede kullanılan marka, logo, slogan, grafik ve benzeri her türlü materyalin tüm kullanım hakları sahiplerine aittir. Özel Elifana Çocuk Sağlığı Merkezi, bu gibi materyalin kullanım hakları ile ilgili herhangi bir yetkiye sahip değildir ve sadece tanıtım amaçlı kullanılmıştır. Özel Elifana Çocuk Sağlığı Merkezi ve Dr. Mehmet Kuşku adları tescillidir. Eskişehir 2007 ©
Tasarım : PseudoPoseidon ::: Site ile ilgili her türlü soru ve sorun için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.